Kragujevcu

Opis posla:

  • Predlaganje planova preventivnog, periodičnog i godišnjeg održavanja mašina i opreme,
  • Planiranje, predlog i poručivanje rezervnih delova za mašine i opremu
  • Vršenje nadzora nad servisom mašina i opreme, dnevnog i tekućeg održavanja opreme od strane korisnika
  • Realizacija i kontrola izvršenja plana održavanja
  • Održavanje kontakta sa službama za održavanje
  • Operativan rad na otklanjanju zastoja, puštanju mašina u probni rad, izradi uputstava za održavanje i rukovanje mašinama i opremom, programiranju i podešavanju istih
  • Izrada analiza otkaza i zastoja mašina
  • Obavljanje poslova predprijema mašina (usaglašavanje prateće dokumentacije, provera kompletnosti pristigle opreme, provera rezervnih delova, alata i pribora, provera usaglašenosti dobijenih sertifikata o ispravnosti sa domaćim zakonskim propisima)

Uslovi za prijavu:

  • Završen mašinski, elektrotehnički fakultet I sl.
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama
  • Poznavanje rada CNC mašina
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Inženjer održavanja   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet