Opis posla:

  • Radi na analizi i snimanju postojećeg stanja-terenski obilazak objekta
  • Radi u programima za projektovanje rasvete CAD, RELUX, DIALUX poznavanje nekog od grafickih programa za obradu fotografija
  • Kontinuirano kreira i održava digitalne baze podataka objekata
  • Kontinuirano komunicira sa komercijalistom koji vodi projekat, vodjom tima projektanata, drugim inženjerskim timovima i montazerima o tehničkim specifičnostima objekata
  • Izradjuje tehničke listove i drugu tehničku dokumentaciju za svetiljke/namestaj, prezentacije i sl. po potrebi
  • Komunicira sa komercijalistom i klijentima oko specificnosti projekata, radi na izradi istih u dogovoru sa vodecim projekatantom / vodjom tima
  • Radi na izradi i unapredjenju promotivnih materijala kompanije i proizvoda (dizajn pakovanja, kataloga i dr.)
  • Radi na izradi 3D modela objekata i renderovanju

Opis posla:

Naša kompanija Vam omogućava:

  • Kontinuranu edukaciju i usavršavanje
  • Dinamičan i raznovrstan posao
  • Stimulativno radno okruženje

Očekujemo vaše prijave.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Projektant (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Arhitektura
  • Građevina i geodezija
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola