Opis posla:

  • Knjiženje poslovnih promena i kontrola svih proknjiženih promena
  • Usaglašavanje glavne knjige I dnevnika, kao I analitičkih evidencija sa sintetikom glavne knjige
  • Sravnjenje analitičkih konta sa poslovnim partnerima
  • Kontrola primljene dokumentacije
  • Izrada finsijskih izvestaja I poreskog bilansa
  • Obračun svih ličnih primanja zaposlenih kao I lica angažovanih po osnovu drugih ugovora
  • Prijava I odjava zaposlenih nadležnom fondu kao I izrada Ugovora o radu
  • Komunikacija sa bankama I vršenje plaćanja

Uslovi:

  • Ljubazna, komunikativna, energična, odgovorna, pouzdana i prodajno orijentisana osoba
  • Radno iskustvo na slicnim poslovima
  • Poznavanje engleskog jezika je poželjno ali nije presudno

Nudimo vam:

  • Siguran posao
  • Redovnu isplatu
  • Dodatne stimulacije za kvalitetan rad
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Prijatno i normalno radno okruženje

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju pošaljite svoju radnu biografiju na mail:

hr@finestbreads.rs

ili se javite na tel:

060 0122438

Kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani

Rok za prijavljivanje: 30 dana.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Glavni knjigovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola