Odgovara: Menadžeru proizvodnje

Mesto zaposlenja: Inđija

www.farmina.com

Opis posla:

  • Vrši pripremu posla vezanu za pakovanje hrane u velike vreće, do 20 kg mase, u skladu sa planom proizvodnje;
  • Aktivno sarađuje sa viljuškaristom u odeljenju pakovanja na blagovremenom dopremanju hrane i potrebnih vreća za pakovanje do velike pakerice, kao i na odvoženju gotovih paleta;
  • Vrši pravilno startovanje i stopiranje linije pakovanja kroz namenski softver u cilju pravilne evidencije upakovanih proizvoda i preostale količine hrane;
  • Vrši podešavanje velike pakerice i njenu pripremu za pakovanje određene vrste proizvoda;
  • Proverava kvalitet pakovanja kao što su zavarenost vreće, kvalitet i ispravnost štampe i sl;
  • Prati ispravan rad velike pakerice na kojoj radi i svaku nepravilnost odmah prijavljuje nadređenom rukovodiocu i obaveštava o tome odeljenje održavanja;
  • Stara se o higijeni i čistoći dela pogona u kom radi;
  • Poštuje i sprovodi standarde, pravila, postupke i uputstva Društva i aktivno učestvuje u donošenju, izmeni i primeni istih;
  • Poštuje dokumenata i proceduru SRPS ISO 9001:2015 i HACCP;
  • Izvršava i ostale poslove po nalogu direktora.

Uslovi:

  • srednješkolsko obrazovanje;
  • Minimum stepen stručne spreme III/IV;
  • Nije neophodno radno iskustvo;
  • Osposobljenost za timski rad;

Poželjno:

  • Dobro organizovana osoba;
  • Sposobnost obavljanja više radnih zadataka u kratkom vremenu;
  • Prilagodljivost promenama, pritisku, obimu posla;
  • Poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Rad u mladom i dinamičnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Rad u smenama;

Molimo pošaljite svoju biografiju i poslovni rezime kako biste se prijavili.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Inđija

Pozicije posla

Operater na pakerici   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola