Opis posla:

  • Poslovi vezani za pretprodajni i prodajni proces (izrada porudžbenica, faktura, prijemnica i otpremnica, rad sa tehničkom dokumentacijom, itd.)
  • Svakodnevni kontakt sa korisnicima, lično i putem telefona i e-maila
  • Postprodajne aktivnosti (zavođenje dokumentacije, vođenje arhive, itd.)
  • Provera ugovorenih obaveza u okviru ugovora potpisanim sa trećim licima, u delokrugu svoga rada
  • Praćenje plaćanja, finansijskih tokova i investicija u domenu svojih odgovornosti
  • Kontrolisanje rešavanja reklamacija kupaca i praćenje naplate potraživanja i boniteta kupaca

Uslovi za kandidate:

  • Stepen stručne spreme: viša ili visoka
  • Radno iskustvo: poželjno 3 godine na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Spremnost za putovanja
  • Napredne veštine komunikacije i pregovaranja
  • Poznavanje online marketinga

Nudimo:

  • Redovnu zaradu
  • Mogućnost napredovanja
  • Nagrađujemo vašu posvećenost radu
  • Redovne lekarske preglede u skladu sa Zakonom o bezbednosti i zdravlju na radu
  • Obuku, mogućnost usavršavanja i napredovanja

Prijave kandidata bez prethodnog iskustva neće biti uzete u razmatranje.

Gradovi
Stara Pazova
Stari Banovci

Pozicije posla

Referent prodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Prodaja i trgovina
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola