Mesto zaposlenja: Beograd

Najbolji srednjoškolski prijatelj ti je Adobe i još uvek se svakodnevno družite.

Svet ne vidiš kao #FFFFFF i #000000 i znaš da Pantone nije šampon.

Svaki put kada u poštanskom sandučetu vidiš reklamni letak umesto sadržaja uočavaš greške.

Znaš da levels nije pređeni nivo u novoj igrici, a path nije put na navigaciji kojim dolaziš do cilja.

Više od cmd C voliš cmd N.

Opis posla:

  • obrada fotografija
  • prelom i grafički dizajn kataloga, web banera i ostalih marketinških materijala
  • priprema materijala za štampu

Uslovi za obavljanje posla:

  • VSS
  • odlično poznavanje rada u programima Adobe (Photoshop, InDesign i Illustrator)
  • poznavanje načela štampe i grafičke pripreme
  • visok nivo kreativnosti i komercijalnog razmišljanja
  • komunikativnost i sklonost timskom radu
  • pedantnost i osećaj za detalje
  • brzina u radu, fleksibilnost i efikasnost pri kratkim rokovima
  • samostalnost, ambicioznost i motivisanost
  • prednost je poznavanje osnova HTML-a
  • poznavanje osnova fotografije
  • dobro poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • obvezno radno iskustvo od minimalno 1 godine na istim poslovima
  • želja za radom, napretkom i kolektivnim uspehom

Nudimo:

  • rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • odlične međuljudske odnose
  • priliku za lični i profesionalni razvoj
  • mentorstvo pri uvođenju u posao

Svoju radnu biografiju, kao i portfolio koji su prilika da nam pokažete svoju kreativnost i želju da postanete deo našeg uspešnog tima pošaljite elektronskim putem na mail:

karijera@emmezeta.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Grafički dizajner (m/ž)   1

Kategorije
  • Dizajn
Obrazovanje
  • Fakultet