Opis posla:

  • Organizacija i koordinacija u oblasti održavanja i investicija
  • Izveštavanje o nepravilnostima u radu sistema i kvarovima
  • Implementacija i finansijski planovi većih projekata održavanja i investicionih projekata
  • Koordinacija saglasnosti i dozvola za projekte održavanja i investicija
  • Praćenje zakonodavstva iz područja rada
  • Rad sa poslovnim partnerima i spoljnim institucijama
  • Izrada procedura i radnih uputstava

Uslovi:

  • Poželjno VSS građevinskog smera
  • Minimalno iskustvo 2 god. na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada u MS Office programima
  • Poželjno poznavanje rada u AutoCad-u
  • Poželjno poznavanje poljskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost na putovanja i povremeni rad u regiji

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • Odlične međuljudske odnose
  • Priliku za lični i profesionalni razvoj

Ukoliko smatrate da se uklapate u gore navedeni profil i želite da postanete deo našeg uspešnog tima pošaljite svoju biografiju elektronskim putem na

karijera@emmezeta.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Radnik u službi održavanja i investicija (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Finansije
  • Građevina i geodezija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Fakultet