Opis posla:

  • Osmišljavanje kreativnog sadržaja
  • Rad na društvenim mrežama
  • Uređivanje web stranica
  • Pripremanje, kreiranje i kontrola svih reklama i oglasa prodajnih podsticaja
  • Kontrola i organizacija oglašavanja putem medija
  • Izrada prospekata i kontrola svih vrsta štampanog materijala
  • Komunikacija sa spoljnim marketing saradnicima
  • Analiza tržišta i konkurencije
  • Praćenje rezultata prodaje i akcija

Profil kandidata:

  • VSS
  • Odlično poznavanje rada na računaru
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole (aktivan vozač)

Takođe od kandidata očekujemo:

  • Komunikativnost, kreativnost i spremnost na aktivan i timski rad
  • Organizacione sposobnosti i usmerenost ka rezultatima
  • Analitičan, temeljan i sistematičan pristup u radu

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
  • Odlične međuljudske odnose
  • Priliku za lični i profesionalni razvoj

Ukoliko smatrate da se uklapate u gore navedeni profil, dinamični ste, odgovorni i želite da postanete deo našeg uspešnog tima pošaljite svoju biografiju elektronskim putem.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor procesa selekcije biće kontaktirani.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Marketing asistent (m/ž)   1

Kategorije
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Viša škola