Potrebni uslovi:

  • Visoku stručnu spremu - akademske studije, oblast Elektrotehnike – Energetike
  • Posedovanje licence (nije neophodno)
  • Poznavanje rada na računaru, MS Office i AutoCAD
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Elektroinženjering, izrada-razrada tehničke dokumentacije
  • Rukovođenje i kontrola izvedenih radova
  • Izrada dinamičnih planova, nedeljnih i mesečnih izveštaja

Nudimo:

  • Rad na određeno / neodređeno vreme
  • Mogućnost daljeg razvoja u ovoj oblasti
  • Dobro poslovno okruženje i rad sa dinamičnim timom

Ukoliko želite da postanete deo našeg tima, pošaljite CV na

office@elkod.rs

bojana.jovanova@elkod.rs

+381 69 2577880

Bojana

NAPOMENA: Svi izrazi, pojmovi, imenice, pridevi i glagoli u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto (osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano)

Gradovi
Sremska Mitrovica

Pozicije posla

Elektroinženjer (m/ž)   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet