(1 izvršilac – Beograd)

Opis poslova:

  • Obavlja prijem, kontrolu i skladištenje materijala, alata i osnovnih sredstava
  • Otprema materijal, alat i osnovna sredstva prema dobijenim specifikacijama i nalozima
  • Vodi evidenciju i dokumetaciju prijema i otpremanja materijala, alata, inventara i osnovnih sredstava
  • Vrši skladištenje i označavanje materijala, alata i svih sredstava inventarskim brojem
  • Vrši unos podataka u odgovarajuće tabele i programe
  • Saradnja i obavljanje poslova po nalogu rukovodilaca gradilišta i komercijalista nabavke

Uslovi:

  • Minimum III ili IV stepen elektrotehničke struke
  • Obavezno iskustvo na poslovima u magacinu, pre svega magacinima elektro materijala i opreme
  • Poznavanje rada u MS Office paketu (Word, Excel, Outlook)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Dobre organizacione sposobnosti, samoiniocijativnost, sposobnost za timski rad i rad u dinamičnom okruženju

Nudimo:

  • Rad u maloj i stabilnoj kompaniji
  • Rad u dinamičnom ali prijatnom i kolegijalnom radnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjima
  • Mogućnost eksterne i interne edukacije

Ako posedujete navedena znanja i veštine i želite postati deo našeg tima, molimo Vas da CV dostavite elektronskim putem na adresu

jelena@elingzo.co.rs

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Magacioner   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola