Opis poslova:

  • Izvođenje elektromontažnih i elektroinstalaterskih radova kao što su montaža električnih instalacija, montaža elektroenergetskih postrojenja, izrada gradilišnih priključaka, montaža razvodnih ormara i priključnih kablova, polaganje kablova u rovove, ispitaivanje električnih instalacija, ugradnja rasvetnih tela i opreme i sl.
  • Obavljanje poslova po nalogu rukovodilaca gradilišta, inženjera i tehničkog direktora

Uslovi:

  • Minimum III stepen srednje stručna sprema (najpoželjnije elektrotehnička struka)
  • Iskustvo na sličnim poslovima je neophodno
  • Sposobnost rada na visini (pozitivna ocena na lekarskom pregledu za rad na visinini)
  • Vozačka dozvola minimum B kategorije (poželjno i C kategorije)
  • Preciznost u radu, odgovornost, samoiniocijativnost, sposobnost za timski rad i rad u dinamičnom okruženju na gradilištu

Nudimo:

  • Rad u maloj i stabilnoj kompaniji
  • Rad u dinamičnom ali prijatnom i kolegijalnom radnom okruženju
  • Redovna i stimulativna primanja u skladu sa Vašim iskustvom i zalaganjima
  • Mogućnost eksterne i interne edukacije

Napomena:

  • Rad je uglavnom na gradlištima na teritoriji Beograda ali je, u zavisnosti od ugovorenog posla, moguć terenski rad po unutrašnjosti Srbije. U tom slučaju radnicima su obezbeđeni smeštaj i ishrana.

Ako posedujete navedena znanja i veštine i želite postati deo našeg tima, molimo Vas da CV dostavite elektronskim putem na adresu

jelena@elingzo.co.rs

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Elektromonter - instalater (m/ž)   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola