Stepen stručne spreme IV stepen

Opis poslova na koje je Zaposleni raspoređen:

  • Prevoz robe službenim vozilom do kupaca/od dobavljača, dostavljanje materijala majstorima na gradilište
  • Redovno održavanje vozila preduzeća koje zadužuje on sam a i ostali zaposleni: pranje, staranje o ispravnosti vozila, registracija, servis, kontrola, popunjavanje putnih naloga i dr.
  • Kurirski poslovi za potrebe preduzeća do Ministarstva, banke, carine i sl.
  • Preuzimanje i slanje poštanskih pošiljki
  • Vođenje knjige evidencije i realizacije zadataka i referisanje nadređenom o realizaciji ili problemima vezanim za zadatke
  • Drugi poslovi po nalogu pretpostavljenog

Uslovi za kandidate:

  • Poželjno radno iskustvo na poslovima distribucije i dostave robe
  • Odgovorna, savesna i pedantna osoba spremna na timski rad
  • Obavezno posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Ukoliko smatrate da zadovoljavate tražene uslove, pozivamo Vas da se prijavite.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Kurir/Vozač (m/ž)   1

Kategorije
  • Saobraćaj
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola