Broj izvršilaca: 2

Mesto rada:

Logistički centar Krnješevci, Stara Pazova2 Izvršioca

Poslovna jedinica Beograd1 Izvršilac

Opis posla:

  • Obavljanje poslova BZNR i ZOP-a u skladu sa zakonskim i podzakonskim odredbama,
  • Izrada normativnih akata iz BZNR i ZOP-a,
  • Učestvovanje i izrada Akta o proceni rizika,
  • Vođenje propisanih evidencija iz BZNR i ZOP-a,
  • Vrši osposobljavanje zaposlenih za BZNR i ZOP-a,
  • Praćenje lekarskih pregleda, organizuje i upućuje zaposlene na lekarske preglede,
  • Organizacija ispitivanja opreme za rad, elektroinstalacija i uslova radne okoline.

Uslovi:

  • Obrazovanje: Najmanje stečeno visoko obrazovanje na studijama prvog stepena obima od najmanje 240 ESPB bodova u okviru obrazovno - naučnog polja tehničko-tehnoloških nauka. Prednost imaju kandidati koji imaju stečeno visoko obrazovanje na studijama prvog stepena od najmanje 240 ESPB bodova iz oblasti inženjerstva zaštite na radu,
  • Minimum 3 godine radnog iskustva u oblasti bezbednosti i zdravlja na radu (nakon sticanja visokog obrazovanja i uverenja o položenom stručnom ispitu za obavljanje poslova BZNR ) – poželjno,
  • Uverenje o položenom stručnom ispitu o praktičnoj osposobljenosti za obavljanje poslova BZNR -poželjno,
  • Uverenje o položenom stručnom ispitu iz zaštite od požara – poželjno,
  • Licenca za procenu rizika u vanrednim situacijama – poželjno,
  • Licenca za procenu rizika u zaštiti lica, imovine i poslovanja – poželjno,
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket),
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Uverenje da nije krivično osuđivan,
  • Organizovanost, fleksibilnost, spremnost na usavršavanje, timski rad i rad na terenu.

Nudimo:

  • Zasnivanje radnog odnosa,
  • Odlične uslove rada i usavršavanje.

Prijavu, CV i kopije sertifikata ili licenci slati elektronskim putem na e-mail adresu:

office@ehsf.rs

– sa naznakom: za konkurs.

Gradovi
Beograd
Stara Pazova

Pozicije posla

Stručni saradnik na poslovima BZNR i ZOP-a (m/ž)   2

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Poslovi zaštite na radu
Obrazovanje
  • Fakultet