Mesto rada:

Na teritoriji opštine Gornji Milanovac ili Bačka Topola ili Beograd

Po potrebi I u drugim opštinama na teritoriji Republike Srbije;

  • Prevoz ili smeštaj obezbeđeni;

Opis posla:

  • Rad na terenu, na gradilištu;
  • Organizacija rada i rukovođenje realizacijom izgradnje na gradilištu
  • Samostalno vođenje građevinske dokumentacije
  • Trebovanje materijala i kontrola utroška materijala;
  • Kontrola kvaliteta izvršenih radova, materijala koji se ugrađuje, rada i discipline na gradilištu
  • Neposredan kontakt s investitorima i nadzornim organima;

Uslovi:

  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema građevinske ili geodetske struke;
  • Poželjno aktivno radno iskustvo na poslovima vođenja gradilišta;
  • Dobre organizacione i komunikativne veštine;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač;

Očekujemo:

  • Organizacione sposobnosti;
  • Inicijativu i brzo rešavanje problema;
  • Samostalnost i samoinicijativnost u izvršavanju obaveza;

Nudimo:

  • Zaradu koja prati Vaše zalaganje I rezultate;
  • Dugoročnu saradnju.

Ukoliko ste zainteresovani da se priključite našem timu, pošaljite svoju biografiju, CV, elektronskim putem, na mail:

dis.oglasavanje@gmail.com

ili putem WhatsApp ili Viber aplikacije na broj:

0647093436

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Beograd
Gornji Milanovac
Bačka Topola

Pozicije posla

Poslovođa gradilišta u niskogradnji   5

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme