Opis posla:

  • Sve pripremne i završne radove na mašini za obradu armaturne iz kotura, šipke, kao i radove na mašini za izradu šipova.
  • Programiranje i štelovanje mašina za ispravljanje armature i savijanje u željeni oblik prema nalogu za proizvodnju.
  • Učestvovanje u postavljanju sirovine na vitlo na mašinu.
  • Rad na savijačici armaturne žice i šipki.
  • Rad na sekačici armaturne žice i šipki.
  • Slaganje, pakovanje, obeležavanje dobijenih oblika armature.
  • Učestvovanje u istovaru materijala i utovaru gotovih proizvoda.
  • Rad sa ručnim viljuškarom.
  • Dnevno, nedeljno i mesečno održavanje mašina.
  • Održavanje čistoće i urednosti radne prostorije .

Uslovi za kandidate:

  •  Prednost imaju radnici sa iskustvom u radu na armirackim masinama.
  • Savesnost, spretnost, brzina, urednost, aktivno angažovanje, spremnost za timski rad, koopertivnost, komunikativnost.

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog zaposlenja posle perioda probnog rada.
  • Puno radno vreme.
  • Rad u dinamičnom i uspešnom timu.
  • Mogućnost daljeg profesionalnog usavršavanja i napredovanja.

Kandidati koji su zaintersovani mogu da se jave na oglas slanjem CV-a na sajt ili pozivom na kontakt telefon:

064 88 72 376 ( 7 h – 16 h).

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Varilac   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola