Sa iskustvom ili bez njega

Opis posla - obaveze I odgovornosti

  • Rad sa alatima za rucćno isecanje štampanog materijala - skalperi , makaze
  • Rad sa mašinama za isecanje štampanog materijala - giljotina , automatski nož Fotoba
  • Rad sa alatima za varenje, postavljanje ringlica
  • Mašinsko laminiranje štampanog materijala na mašinama
  • Rad u smenama I fleksibilnost za prekovremeni rad
  • Prijateljski odnos prema kolegama i želja da se kroz timski rad obezbedi visok nivo kvaliteta ka klijentima

Nudimo:

  • Stalni radni odnos nakon probnog rada
  • Rad u stabilnoj firmi
  • Redovna I tacna isplata zarade, sa tendencijom stalnog rasta zavisno od angazovanja zaposlenog
  • Odlični radni uslovi I radno okruženje
  • Kolegijalnost je prioritet

Lokacija posla

Tosin Bunar 168

Proizvodna hala DPC Group

Probni rad 3 meseca

Prijave slati na :

posaodorada@dpc.rs

Kontaktirani će biti samo kandidati izabrani za intervju i to najkasnije tri nedelje nakon isteka oglasa

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Radnik u doradi u sektoru dorade štampe velikog formata   1

Kategorije
  • Izdavaštvo i grafičarstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola