Lokacija: Tošin Bunar 168A Novi Beograd

Opis posla:

  • Rad na visini (merdevinama do 6m, preko 6m rad iz korpe ili na skeli)
  • Lepljenje smolepljivih PVC grafika (izlozi, zidovi, sajamski štandovi, autografika…)
  • Demontaza samolepljivih PVC grafika
  • Kačenje PVC banera (spanovanje kanapom, vezice ili šrafljenje)
  • Kačenje raznih pločastih materijala (bušenje, šrafljenje, lepljenje ili sajlama)
  • Postavka extenzija na bilborde
  • Rad sa manjim mašinama (bušilica, brusilica, ubodna testera, šrafilica, heftalica…)
  • Osnovni rad na kompjuteru (slanje mail-a, ažuriranje slika…)
  • Vozačka dozvola za B kategoriju

Kompetencije potrebne:

  • Radno iskustvo ili sposobnost za montažu PVC folije je OBAVEZNO, poželjna veština montaže CAST auto folije!!!
  • Timski rad
  • Usmerenost ka ostvarivanju rezultata
  • Unutrašnja motivacija
  • Fizička spremnost

Opšti uslovi:

  • Rad u smenama
  • Rad na terenu
  • Spremnost na prekovremeni rad
  • Spremnost na česta putovanja

Nudimo:

  • Stalan posao
  • Sigurno radno mesto
  • Odlični uslovi za rad i dodatno usavršavanje

Napomena:

Prijave slati na:

posaomontaza@dpc.rs

Kontaktirani će biti samo kandidati izabrani za intervju i to najkasnije tri nedelje nakon oglasa.

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Montazer grafickih materijala (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola