Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo na istim poslovima
  • Rad u Microsoft office paketu

Opis poslova:

  • Prikupljanje potrebnih informacija i prateće dokumentacije za potrebe knjiženja
  • Kontrola dokumenata i knjiženja u skladu sa zakonskim propisima
  • Knjiženje izvoda banaka, kao i priprema i puštanje naloga za plaćanje
  • Izrada ulaznih kalkulacija
  • Fakturisanje usluga, obrada kompenzacija, puštanje menica na naplatu
  • Komunikacija sa kupcima i dobavljačima u vezi sa podacima knjiženja
  • Obračun dnevnica za službene puteve u zemlji i inostranstvu, njihovo knjiženje i isplata
  • Pripremanje dokumentacije koja treba da se arhivira i predaja iste u arhivu
  • Knjiženje blagajne i zarade u glavnu knjigu, odobrenja i izvoda banaka
  • Knjiženje ulaznih faktura, izvoda banaka i vršenje povezivanje plaćanja
  • Učešće u izradi raznih finansijskih izveštaja i svih drugih izveštaja za interne i eksterne potrebe

Nudimo:

  • Adekvatnu zaradu
  • Obezbeđen prevoz i topli obrok
  • Konstantno usavršavanje i obuke iz oblasti rada
  • Radne uslove koji se odlikuju kolegijalnošću i uzajamnim poštovanjem

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Knjigovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola