Mesto rada: grad Beograd

Uslovi:

  • Da imate vozačku dozvolu "B" kategorije najmanje tri godine
  • Da ste zdravstveno sposobni za upravljanje motornim vozilom i potpuno poslovno sposobni
  • Da Vam pravosnažnom sudskom odlukom nije zabranjeno upravljanje motornim vozilom, dok traju pravne posledice osude, odnosno mere
  • Da poznajete korišćenje Android i IOS sistema
  • Da imate poznavanje rada na računarima

Lični profil:

  • Poznavanje grada i okoline
  • Izrazite komunikacione veštine
  • Sposobnost rada u dinamičnoj radnoj sredini;
  • Spremnost za rad u smenama
  • Organizacione sposobnosti
  • Prepoznavanje prioriteta u procesu rada
  • Sklonost timskom i/ili samostalnom radu i unapređivanju profesionalnih veština
  • Minimalno znanje jednog stranog jezika u govoru i pismu (poželjno engleski jezik)

Opis posla:

  • Prevoz putnika od polazišta do destinacije
  • Održavanje higijene vozila
  • Poštovanje saobraćajnih propisa

Nudimo:

  • Radni odnos (uz obavezan probni rad) na puno radno vreme
  • Stimulativna primanja
  • Mogućnost napredovanja
  • Rad u dinamičnoj i zanimljivoj okolini
  •  Trajno usavršavanje

Očekujemo Vaše prijave,

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač motornog vozila B kategorije   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola