Opis posla:

  • Poslovi nabavke i prodaje industrijskih i garažnih vrata i prateće opreme iz proizvodnog programa Hoermann,

Potrebne kvalifikacije:

  • Arhitekte, mašinski inženjeri, ekonomisti
  • Radno iskustvo na istim ili srodnim poslovima najmanje 1 godina
  • Preporuka nekog od prethodnih poslodavaca (prednost).
  • Vozačka dozvola B kategorije

Posebni uslovi i sposobnosti:

  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru, viši nivo znanja korišćenja Microsoft Office paketa (Word, Excel, Power Point, Outlook)

Nudimo Vam: dinamičan posao u kompaniji velikog potencijala, mogućnost profesionalnog napredovanja i usavršavanja u skladu sa rezultatima, odgovarajuću zaradu.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Komercijalista   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Mašinstvo
  • Ekonomija i menadžment
  • Arhitektura
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena
Osnovna znanja i veštine
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Specijalna znanja i veštine
  • Rad na račinaru