Opis posla:

  • Prijem i knjiženje računovodstvene dokumentacije (uglavnom ulaznih, izlaznih faktura, izvoda, blagajne, zarada, poreza i sl.)
  • Vrši kontrolu ispravnosti dokumentacije,
  • Ispravnu dokumentaciju kontira i knjiži po postupku i načinu predviđenim računovodstvenim programom,
  • Usaglašavanje stanja sa kupcima i dobavljačima
  • Učestvovanje u obračunu PDV-a, i podnošenje poreskih prijava,
  • Praćenje promena važeće zakonske regulative,
  • Obračun i knjiženje zarada,
  • Učestvovanje u izradi finansijskih izveštaja i poreskih bilansa u saradnji sa rukovodiocem

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme, radno iskustvo minimum 5 godina na istim poslovima
  • Praćenje i poznavanje računovodstvenih i poreskih propisa
  • Tačnost, ažurnost, sistematičnost i odgovornost u radu

Nudimo:

  • Stalni radni odnos,
  • Mogućnost za unapređenje znanja i veština kao i profesionalni razvoj

Prijave slati elektronskim putem.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Knjigovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola