Kriterijumi za prijavu:
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru, MS Office program
  • Sposobnost rada u timu
  • Komunikativnost

Opis posla:

  • Priprema naloga magacinu
  • Izrada izveštaja i analiza prodaje
  • Učestvovanje u odabiru kolekcije
  • Priprema kataloga i ostale dokumentacije potrebne za odabir kolekcije
  • Asistiranje komercijali u svim tekućim poslovima

Zaključak:

  • Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju našim zahtevima.
  • Biografije slati isključivo u Microsoft Word formatu, obavezno priložiti fotografiju skorijeg datuma.

Ako nemate radno iskustvo, a želite da ga steknete, ukoliko ste kreativni i spremni za angažovanje i dalje unapređivanje vaših znanja i veština, dostavite vašu biografiju na e-mail

Nudimo Vam učenje i napredovanje, rad u uspešnom i pozitivnom okruženju, a za neke od kandidata i šansu da nastave da rade u našem kolektivu.

Ukoliko ste mladi i ambiciozni, a želite se priključiti našem timu, očekujemo Vašu prijavu.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Praktikant - komercijalista (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme