Opis posla:

  • Komunikacija sa web kupcima putem telefona, email-a, društvenih mreža
  • Kupcima se pružaju informacije vezano za njihove porudžbine - kako da izvrše zamenu, reklamaciju, otkazivanje kupovine, povraćaj novca i sl.
  • Korišćenje poslovnog programa i dodatnih programskih aplikacija, u svrhu prikupljanja informacija radi komunikacije sa kupcima
  • Saradnja i razmena informacija sa kolegama unutar službe internet prodaje, sa drugim službama kompanije, kao i sa našim maloprodajnim objektima

Uslovi za kandidate:

  • Najmanje srednji stepen stručne spreme (SSS)
  • Vrlo dobro poznavanje Microsoft Office paketa
  • Pravopis srpskog jezika
  • Obavezno osnovno govorno znanje engleskog jezika
  • Veština brzog kucanja

Prednost:

  • Elokventnost
  • Pragmatičnost
  • Organizacione sposobnosti
  • Sigurnost i smirenost u komunikaciji

Napomena:

  • Posao se obavlja u prostorijama kompanije – nije rad od kuće
  • Radne biografije (CV) slati isključivo na srpskom jeziku
  • Obavezno priložiti fotografiju skorijeg datuma
  • Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju zahtevima oglašene pozicije

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju radnu biografiju na e-mail:

ecommerce@beosport.com

sa obaveznom napomenom u subject-u email-a, za koje radno mesto konkurišete.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Operater korisničke podrške internet prodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola