Opis posla:

  • Kontrola celokupnog rada maloprodajnih objekata u njihovoj nadležnosti
  • Odgovornost za efikasnost u radu maloprodajnih objekata i povećanje prodaje
  • Izveštavanje o učinku prodaje
  • Praćenje i analiza tržišnih trendova i adekvatnosti konkurencije
  • Kontrola i odgovornost za pravilnost u radu maloprodajnih objekata( ispravnost cena, celokupne dokumentacije, stanje pazara, deklarisanja proizvoda, istaknutost radnog vremena i grugih obaveštenja, urednosti svakog pojedinačnog objekta i sl.)
  • Kontrola discipline u radu zaposlenih u maloprodaji i poštovanja procedura
  • Kontrola layout-a objekata, urednosti i dress code-a zaposlenih
  • Predlaganje broja i rasporeda zaposlenih i učestvovanje u selekciji kadrova
  • Ukazivanje poslovođama objekata na uočene nedostatke u radu i njihovo otklanjanje

Uslovi:

  • IV ili VI stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima od 1-3
  • Znanje engleskog jezika – osnovni nivo
  • Aktivno znanje rada na računaru (MS Office, Internet)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije - obavezno
  • Timski rad, liderstvo, odgovornost, inicijativa -kreativnost
  • Odlične organicacione , pregovaračke i komunikacijske sposobnosti
  • Terenski rad

Našim zaposlenima nudimo:

  • Rad u finansijski stabilnoj kompaniji sa dugogodišnjim iskustvom
  • Mogućnost napredovanja kroz kontinuiranu edukaciju
  • Lični i profesionalni razvoj

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju našim zahtevima. Biografije slati isključivo na srpskom jeziku, obavezno priložiti fotografiju skorijeg datuma.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju radnu biografiju na e -mail:

koordinator@beosport.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Koordinator maloprodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola