OPIS POSLA

  • Finansijsko knjigovodstvo – knjiženje i kontrola svih knjigovodstvenih dogadjaja u skladu sa propisima i zakonskom regulativom,
  • Samostalnost u izradi i podnošenju PDV-a i izradi poreskih prijava,
  • Knjiženje, praćenje i vodjenje evidencije sve vezano za platne kartice,
  • Knjiženja u glavnoj knjizi, slaganje konta,
  • Saradnja sa inostranim preduzećima u regionu,
  • Sastavljanje poreskog bilansa i poznavanje izrade finansijskih izveštaja,
  • Usaglašavanje stanja kupaca i dobavljača, kako domaćih tako i inostranih, pravljenje i slanje IOS-a,
  • Provera pravilnog unosa u bazu podataka, analitike i knjigovodstvo i vrši ispravke,
  • Izrada mesečnih, kvartalnih izveštaja, analiza poslovanja,
  • Saradnja sa poreskim institucijama, bankama, socijalnim i ostalim službama,
  • Saradnja sa revizorima,
  • Izrada izveštaja za statistiku,
  • Izrada ostalih knjigovodstvenih izveštaja u skladu sa potrebama poslovanja,
  • Tačnost, preciznost i jasnost u prenosu informacija i komunikacije sa drugim službama, proaktivno delovanje, davanje predloga za unapredjenje postojećih procedura,
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca.

USLOVI

  • VSŠ ekonomskog smera
  • Minimum 5 godina radnog iskustva na knjigovodstvenim poslovima,
  • Obavezno poznavanje maloprodajnog i veleprodajnog robnog knjigovodstva,
  • Obavezno, odlično znanje rada na računaru ( word, excel, power point...)
  • Znanje engleskog jezika, zadovoljavajući srednji nivo,
  • Komunikativna i analitična osoba koja može da radi pod pritiskom,
  • Jake analitičke sposobnosti sa pažnjom na detalje.

NUDIMO

  • Zasnivanje radnog odnosa i prijavu na obavezno osiguranje od prvog radnog dana,
  • Redovna isplata zarada, toplog obroka, troškova prevoza,
  • Radno vreme 8 sati dnevno,
  • Samo jedna radna subota u mesecu, skraćeno radno vreme.
  • Ukoliko ste zainteresovani da se priključite našem uspešnom timu, kandidati mogu očekivati adekvatna primanja i ostale uslove koji su neophodni za obavljanje ovog odgovornog posla.

Molimo da nam pošaljete Vašu biografiju i fotografiju na e-mail adresu:

posao.fin.knjigovodja@beosport.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Finansijski knjigovođa (m/ž)   1

Kategorije
  • Finansije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola