Opis posla:

  • postavljanje instalacija slabe struje u objektu klijenta
  • postavljanje raznih vrsta nosača na različitim vrstama podloga
  • montiranje uređaja na utvrđenim pozicijama i njihovo povezivanje

Preduslovi za obavljanje posla:

  • prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima je obavezno
  • vešto obavljanje osnovnih bravarskih operacija je poželjno (bušenje i sečenje metala; spajanje cevi i slično)
  • vešto korišćenje alata je obavezno (klješta, čekić, ključevi raznih veličina, bušilica, brusilica, lemilica, skalpeli, makaze/noževi, instrumenti za merenje napona i ispitivanje jačine struje)
  • formalno obrazovanje tehničkog usmerenja (elektrotehnika, mašinstvo)
  • spremnost na prekovremeni rad

Nudimo:

  • redovnu isplatu zarade
  • plaćen prekovremeni rad
  • rad u uređenom poslovnom prostoru u Novom Sadu i dobre ostale uslove za rad
  • dalje profesionalno usavršavanje i razvoj ukoliko to želite

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Instalater - monter (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola