Opis posla:

  • Projektovanje i realizacija projekata IS
  • Realizacija funkcije korisničke podrške

Poželjno iskustvo, obrazovanje i poslovne veštine:

  • Od kandidata tražimo univerzitetsku (VSS ili VŠS) diplomu iz oblasti elektrotehnike ili informacionih tehnologija i minimum 1 godinu iskustva na poslovima sistem inženjera.

Očekujemo da kandidati:

  • Imaju radno iskustvo od min 1 godine u radu sa operativnim sistemima Linux, Windows
  • Imaju iskustva u radu sa mrežnim tehnologijama
  • Imaju aktivno znanje engleskog jezika
  • Prednost imaju kandidati koji poseduju iskustva i znanja iz oblasti relacionih baza podataka (Oracle, Postgresql)
  • Poželjno je da kandidati poseduju vozačku dozvolu B kategorije

Osobine:

  • Kreativni način razmišljanja sa uporištem u tehničkom znanju i logičkom pristupu rešavanja problema
  • Posvećenost poslu i sposobnost za rad u timu
  • Razvijene veštine komunikacije
  • Veštine upravljanja vremenom i sposobnost da se prilagodi prioritetima
  • Spremnost za učenje

Kandidatima nudimo:

  • Rad na zanimljivim projektima u ozbiljnom timu
  • Dinamičan posao u prijatnom okruženju
  • Mogućnost ličnog i stručnog razvoja

U procesu selekcije kandidati neće biti na bilo koji način diskriminisani u odnosu na pol, godine, nacionalnu pripadnost, seksualno opredeljenje, zdravstveno stanje, invalidnost, veroispovest, ili bilo koje drugo lično svojstvo, kako je definisano zakonom.

Napomena: Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa zakonom.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Sistem inženjer   1

Kategorije
  • IT
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet