Beograd

Softverski inženjeri u ASW-u razvijaju tehnologije nove generacije na koje se oslanjaju poslovni procesi nekih od najvećih kompanija u regionu. Naši proizvodi obrađuju masivnu količinu podataka, iz raznih industrija poput Retail-a, bankarstva i telekomunikacija. Kao inženjer za mašinsko učenje, kod nas ćete raditi na projektima kritičnim za uspeh naših klijenata, i kroz te projekte sticati kako domensko znanje, tako i znanje o trenutno najvećim dostignućima u oblasti mašinskog učenja i analize podataka.

Opis posla:

  • Učestvovanje u istraživanju i primeni trenutno najnaprednijih modela mašinskog učenja i veštačke inteligencije.
  • Razvoj proizvoda za rešavanje problema i optimizaciju procesa klijenata.
  • Vizualizacija rezultata i kreiranje kontrolnih tabli za upotrebu dobijenih rezultata.
  • Pedantnost u pisanju i održavanju koda.
  • Usvajanje postojećih standarda.

Obavezni uslovi:

  • Završene osnovne akademske studije iz oblasti matematike, informatike ili tehničkih nauka.
  • Osnovno znanje teorijskih osnova mašinskog učenja.
  • Iskustvo sa jednim ili više programskih jezika opšte namene, uključujući Python.
  • Prednost imaju kandidati koji imaju neka od sledećih znanja:
  • Master iz oblasti matematike, informatike, veštačke inteligencije ili bliskog tehničkog polja.
  • Iskustvo sa bibliotekama NumPy, Pandas, Tensorflow, LightGBM, Spark.
  • Iskustvo sa alatima za vizualizaciju podataka, na primer Tableau.

Iskustvo u nekoj od sledećih oblasti:

  • Predikcije vremenskih serija;
  • Sistemi za preporuku;
  • Obrada govornog jezika;
  • Raspoznavanje pravilnosti.

Kandidatima nudimo:

  • Rad na razvojnim projektima u ozbiljnim razvojnim timovima;
  • Praćenje svetskih trendova u tehnologiji razvoja i korišćenje savremenih alata;
  • Dinamičan posao u prijatnom okruženju;
  • Nagrada za zaposlenog godine, bonusi, stimulacije;
  • Mogućnost ličnog i stručnog razvoja;
  • Sportske aktivnosti (košarka, odbojka), “team building” aktivnosti.

Napomena: Slanjem prijave (CV) kandidat se slaže da kompanija može da obradi njene/njegove podatke u svrhu realizacije procesa selekcije i u skladu sa zakonom.

Rok za dostavljanje CV i prijavu na konkurs je 20.06.2019. Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Inženjer za mašinsko učenje   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet