Beograd

Uslovi:

  • SSS/VŠS/VSS ekonomskog smera
  • Iskustvo u radu u računovodstvu od najmanje 15 godina na sličnim poslovima
  • Dobro poznavanje lokalnih računovodstvenih/poreskih propisa
  • Odlično poznavanje MS Office programa i knjigovodstvenih programa
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika
  • izrada završnog računa

Opis poslova radnog mesta:

  • vođenje celokupne finansijske administracije, sastavljanje i izdavanje faktura za nabavljenu i isporučenu robu i njihovo dostavljanje klijentima i računovodstvenoj agenciji
  • vršenje plaćanja virmanski, elektronskim putem, ili menicom u zakonskom roku, vođenje evidencije o plaćanju troškova privrednog društva (zakup, telefon, komunalne usluge i ostalo)
  • unošenje pripremljenih podataka u računar, vršenje kontrole unetih podataka i vršenje sortiranja i slaganja podataka
  • praćenje likvidnosti privrednog društva, rokova dospeća plaćanja i naplate po računima, instrumentima obezbeđenja plaćanja, kreditima, garancijama i dr.
  • sastavljanje knjižnih odobrenja i zaduženja, IOS-a, kompenzacija i svih naloga vezanih za isplate i plaćanja
  • obrađivanje podataka za sastavljanje godišnjeg finansijskog obračuna, poreskih bilansa i poreskih prijava
  • vođenje blagajničkog poslovanja, uplata i isplata, blagajničkog dnevnika, sve propisane dokumentacije
  • pripremanje poslovne dokumentacije za predaju knjigovodstvenoj agenciji
  • poznavanje materijalnog i robnog knjigovodstva
  • obračun zarada i putnih troškova

Dokumenti za konkurisanje:

  • Poslovna biografija (CV) sa obaveznim kontakt detaljima (ime, prezime, godina rođenja, mesto prebivališta, kontakt mobilni telefon, kontakt e-mail)

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Šef računovodstva   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet