Adresa zaposlenja je: Batajnički drum 6-O Zemun

Opis poslova:

  • Vrši prevoz robe/lica motornim vozilom na teritoriji Republike Srbije
  • Vrši dnevno održavanje vozila
  • Kontroliše i vrši utovar i istovar robe
  • Upravlja motornim vozilom shodno propisima i uputstvima
  • Odgovara za tehničko stanje vozila i robe
  • Održava podatke u putnom nalogu
  • Učestvuje u utovaru/istovaru proizvoda u kamion

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo
  • Vozačka dozvola C kategorije
  • Poznavanje proizvodnog programa (poželjno).

Kompanija svoje ugovorene obaveze prema zaposlenom izmiruje na vreme i u skladu sa važećim zakonima, te se od izabranog kandidata očekuje posvećenost prema poslu, ozbiljnost u radu i brzo savladavanje predviđenih zadataka. Predviđen probni rad u skladu sa stečenim veštinama.

Mogućnost napredovanja i dodatnog usavršavanja.

Vašu biografiju sa fotografijom možete slati na e-mail adresu

dragana.vuckovic@aluroll.rs

sa naznakom

PRIJAVA ZA VOZAČA U PJ BEOGRAD

Kontakt osobe:

Dragana Zlatković

+381 64 644 9632

Zoran Spasov

+381 64 641 6063

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Vozač (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola