Adresa zaposlenja je: Batajnički drum 6-O Zemun

Opis poslova:

  • Obavlja poslove na sečenju, bušenju, brušenju i spajanju elemenata prema radnom nalogu uz pomoć ručnog alata i opreme
  • Vrši formiranje sklopova i podsklopova. Vrši ugradnju pokretačkih mehanizama u sklopove i podsklopove
  • Vrši proveru rada opreme i alata
  • Vrši rašćićavanje hala, opreme i čišćenje proizvoda pre pakovanja. Vrši pakovanje poluproizvoda i proizvoda pre isporuke
  • Vrši prenos materijala iz magacina u proizvodnju i prenos materijala, poluproizvoda i proizvoda u proizvodnji
  • Vrši pakovanje robe u vozila za transport
  • Vrši prijem repromaterijala u proizvodnji
  • Vrši kontrolu predhodne operacije i autokontrolu operacije koju izvodi
  • Vrši proveru kvaliteta proizvoda i vodi zapise o tome
  • Obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili rukovodioca proizvodnje
  • Odgovoran je za sve poslove koji su mu stavljeni u delokrug opisom poslova ili pojedinačnim zahtevima neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo u montaži
  • Poželjno posedovanje B kategorije

Kompanija svoje ugovorene obaveze prema zaposlenom izmiruje na vreme i u skladu sa važećim zakonima, te se od izabranog kandidata očekuje posvećenost prema poslu, ozbiljnost u radu i brzo savladavanje predviđenih zadataka. Predviđen probni rad u skladu sa stečenim veštinama.

Mogućnost napredovanja i dodatnog usavršavanja.

Vašu biografiju sa fotografijom možete slati na e-mail adresu

dragana.vuckovic@aluroll.rs

sa naznakom

PRIJAVA ZA PROIZVODNOG RADNIKA U PJ BEOGRAD

Kontakt osobe:

Dragana Zlatković

+381 64 644 9632

Zoran Spasov

+381 64 641 6063

Gradovi
Beograd
Zemun

Pozicije posla

Magacinsko proizvodni radnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola