Obrenovac - Stubline, Braće Joksića 332a

Radno vreme: 40 sati nedeljno

Opis posla:

  • Projektovanje mašina i delova mašina
  • Izrada tehničke dokumentacije za proizvodnju, što uključuje crteže pojedinačnih delova i sklopova
  • Modeliranje mašinskih delova I sklopova, kao I izrada tehničke dokumentacije u programima za crtanje (solid works)
  • Modeliranje novih proizvoda I konstruisanje alata za izradu istih
  • Kontrola već projektovanih i standardnih delova pre procesa proizvodnje
  • Koordinacija sa proizvodnjom
  • Validiranje mašina
  • Izrada servisnih uputstava i uputstava za operatore
  • Redovno ažuriranje tehničke dokumentacije proizvoda
  • Učestvovanje na redovnim sastancima u toku radne nedelje sa inženjerima i proizvodnjom
  • Znanje engleskog jezika, komunikacijski nivo

Uslovi

  • VII stepen mašinskog fakulteta

Omogućavamo:

  • Stalno zaposlenje
  • Zarada 80.000,00-160.000,00
  • Obezbeđen smestaj
  • Odlične mogućnosti za lični razvoj i dalje profesionalno usavršavanje
  • Izazovan, dinamičan i zanimljiv posao
  • Poslovna putovanja u inostranstvo

Očekujemo Vaše biografije i radujemo se budućoj saradnji.

Prijave za posao slati na mail adresu

info@alatnicabarovic.com

Kontakt telefon

0117729300

Gradovi
Beograd
Obrenovac

Mašinski inženjer sa ili bez iskustva u konstrukciji alata i mašina   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet