Obrenovac - Stubline, Braće Joksića 332a

Radno vreme: 40 sati nedeljno

Opis posla:

  • Izvođenje najsloženijih bravarsko-monterskih poslova
  • Montaža podsklopova – sklopova
  • Sklapanje složenih konstrukcija
  • Čitanje konstrukcione i tehničke dokumentacije
  • Priprema i pozicioniranje komponenata za zavarivanje
  • Čitanje tehničkih crteža

Uslovi

  • III ili IV stepen stručne spreme (poželjno tehničke struke)
  • Poznavanje čitanja konstrukcione i tehničke dokumentacije je prednost
  • Smatraće se prednošću ukoliko kandidati imaju 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Omogućavamo:

  • Stalno zaposlenje
  • Zarada – 70.000,00 – 100.000,00
  • Obezbeđen smestaj
  • Odlične mogućnosti za lični razvoj i dalje profesionalno usavršavanje
  • Izazovan, dinamičan i zanimljiv posao

Očekujemo Vaše biografije i radujemo se budućoj saradnji.

Prijave za posao slati na mail adresu

info@alatnicabarovic.com

Kontakt telefon

0117729300

Gradovi
Beograd
Obrenovac

Pozicije posla

Mašinbravar   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola