Ugovor:

  • Puno radno vreme

Opis posla:

  • Izvođenje radova ispitivanja električnih instalacija i funkcionalog ispitivanja tehničko-protivpožarnih sistema (sistema za automatsko alarmiranje i dojavu požara, sistema protivpanične rasvete, sistema gromobranske instalacije)
  • Izvođenje radova postavljanja električnih instlacija i funkcionalog ispitivanja tehničko-protivpožarnih sistema (sistema za automatsko alarmiranje i dojavu požara, sistema protivpanične rasvete, sistema gromobranske instalacije)
  • Odgovornost za pripremu za montažu
  • Odgovornost za tehnička sredstva za rad prilikom odlaska na teren

Neophodni uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema prirodnog ili tehničkog smera
  • Stručni ispit iz oblasti Zaštite od požara
  • Vozačka dozvola “B” kategorije, aktivan vozač
  • Minimum 1 godina radnog iskustva

Kandidatima nudimo:

  • Prijem u radni odnos
  • Redovnu isplatu zarade i drugih primanja
  • Mogućnost napredovanja

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Beograd
Rakovica

Pozicije posla

Serviser sistema dojave požara   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola