(mesto rada Beograd)

Uslovi:

  • Obrazovanje i stručna sprema: Visoka stručna sprema (VII stepen) iz polja prirodno-matematičkih, tehničko-tehnoloških ili društveno-humanističkih nauka
  • Radno iskustvo: sa ili bez radnog iskustva
  • Poznavanje rada na računaru: obavezno - Microsoft Word, Excel, Internet,
  • Posebna znanja i veštine: obavezno - Licenca za procenu rizika u zaštiti lica, imovine i poslovanja

Kandidatima nudimo:

  • Prijem u radni odnos
  • Redovna isplata zarade i drugih primanja

Zainteresovani kandidati mogu se prijaviti dostavljanjem biografije na e-mail: aleksandra.pirkovic@aktiva-fitep.rs

Opis poslova, način izvršenja, odgovornost:

  • Poznaje i prati stanje procesa poslovanja u organizaciji, sa aspekta sagledavanja faktora bitnih za procenu rizika
  • Održava stalni kontakt sa svim zainteresovanim stranama po pitanjima aktuelnim za procenu rizika
  • Prati zakonsku regulativu, standarde i propise koji regulišu, prvenstveno oblast procene rizika, a zatim i ostale koje imaju bitan uticaj na stanje bezbednosti organizacije
  • Vrši implementaciju standarda SRPS A.L2.003 Društvena bezbednost – Procena rizika u zaštiti lica imovine i poslovanja odnosno procenu rizika
  • Učestvuje u izradi plana za obuku zaposlenih u organizaciji, koji se odnosi na prevenciju vanrednih događaja i postupanje u situacijama koje prete ugrožavanjem štićenih vrednosti
  • Obezbeđuje realizaciju tema vezanih za procenu rizika u zaštiti lica, imovine i poslovanja, definisanih u programu obuke zaposlenih
  • Učestvuje u analizama programa obuke, daje predloge za inovacije i dopune u skladu sa naučnim i stručnim dostignućima u oblasti procene rizika, promenama zakonske regulative i promenama u važećim standardima
  • Prati rad na proceni ugroženosti i podnosi predloge zasnovane na proceni rizika
  • Izrađuje i sprovodi Plan bezbednosti firme
  • Preduzima mere u cilju realizacije Plana bezbednosti firme
  • Učestvuje u izradi bezbednosnih procena objekata
  • Priprema i usklađuje bezbednosne procene objekata za potrebe komercijalne službe
  • Kontroliše primenu bezbednosnih mera na objektima
  • Vrši stručnu i nezavisnu kontrolu radnika, kontrolora, intervenata, dispečera i rukovodioca službi
  • Izrađuje Planove obuke radnika
  • Organizuje i realizuje obuku za radnike
  • Prati zakonsku regulativu iz oblasti sticanja licenci za radnike
  • Priprema potrebne uslove za obuku radnika za sticanje licenci
  • Organizuje obuku za sticanje licenci
  • Procena rizika u zaštiti lica, imovine i poslovanja
  • Tretman procenjenog rizika
  • Upravljanje preostalim rizikom
  • Učestvuje kao predavač/kontrolor u sprovođenju stručne obuke za vršenje poslova privatnog obezbeđenja u skladu sa Zakonom o privatnom obezbeđenju, Pravilnikom o bližim uslovima koje moraju da ispune pravna i fizička lica za sprovođenje stručne obuke za vršenje poslova privatnog obezbeđenja i Pravilnikom o programima i načinu sprovođenja obuke za vršenje poslova privatnog obezbeđenja
  • Obavlja i druge poslove po nalogu Generalnog direktora
  • Za svoj rad odgovoran je Izvršnom odboru.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Menadžer za bezbednost i obuku – Risk menadžer   1

Kategorije
  • Poslovi obezbeđenja
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet