mesto rada: Kragujevac

Opis posla:

  • Analiza tržišta i praćenje aktivnosti konkurencije
  • Koordiniranje i sprovođenje marketinških aktivnosti
  • Saradnja sa postojećim i potencijalnim klijentima
  • Planiranje i organizovanje raznih aktivnosti u cilju promocije kompanije (promocija novina, organizacija sajamskih aktivnosti, i sl.)

Uslovi:

  • Minimum viša školska sprema (ekonomske struke ili društvenog usmerenja - poželjna specijalizacija u oblasti marketinga)
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima
  • Izuzetna sposobnost motivisanja i prenošenja pozitivne energije
  • Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office – posebno Power Point i Excel)
  • Odlično znanje engleskog jezika (govorni i pisani)
  • Izražene komunikacione i pregovaračke veštine
  • Odgovornost i fokus na detalje
  • Orijentisanost na rešenje
  • Sposobnost brzog učenja i implementacije
  • Timska orijentisanost i spremnost za napredovanjem
  • Napredno poznavanje vođenja i razvijanja društvenih mreža i online kanala (YouTube, Facebook, Twitter, Instagram, itd.)
  • Poznavanje Google Analytics-a
  • Poznavanje Google AdWords alata za oglašavanje
  • Osnove SEO analize

Nudimo:

  • Pružamo mogućnost profesionalnog usavršavanja
  • Omogućavamo rad u izazovnom i dinamičnom radnom okruženju
  • Mogućnost napredovanja na bazi ambicija i ostvarenih rezultata
  • Rad u mladom i energičnom timu

Kandidati koji ispunjavaju gore navedene uslove treba da dostave CV i propratno pismo u kome će navesti ambicije i razloge zbog kojih žele da rade na navedenoj poziciji, na email:

hr@akademijaprodaje.com

Kompanija Akademija Prodaje d.o.o. zadržava pravo da kontaktira samo kandidate za koje smatra da ispunjavaju uslove iz konkursa.

Gradovi
Kragujevac

Pozicije posla

Marketing menadžer (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola