Mesto rada: Beograd (Donji Dorćol)

Opis posla:

  • Rad na održavanju pogonskog objekta i kancelarija
  • Serviranje i posluživanje napitaka i ketering obroka

Uslovi rada:

  • Energična, vredna, mlada i pedantna osoba
  • Izraženi kulturni maniri u ponašanju i odevanju
  • Sposobna za timski rad ali i ispunjavanje indvidualnih radnih zadataka
  • Plata: Početna 42.000 dinara (nakon probnog rada može se uvećati i za 20% u zavisnosti od radnog angažovanja pojedinca)
  • Radno vreme: 8 sati u 2 smene: I Smena 06:00-14:00h; II Smena 14:00-22:00h
  • Kvalifikacije: SSS
  • Poželjno prethodno radno iskustvo na sličnim ili istim pozicijana

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

060 3066 099

ili poslati CV na email:

 poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu:

 www.hr-agencija-usluge.com

Info - HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Spremačica/Servirka   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola