Opis posla:

  • Obavljanje računovodstvenih i kontrolnih zadataka kao što su, ali ne ograničavajući se na obradu i kreiranje faktura za prodaju i kupovinu
  • Obrada bankovnih izvoda
  • Priprema dosije-a za plaćanje
  • Priprema izveštaja
  • Priprema pomirenja i druge unutrašnje kontrole.

Uslovi posla:

  • Radno vreme: pon+uto+sreda+čet+pet | 40 časova nedeljno | 8 sati dnevno od 8:00 do 18:00 | nema smena
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Lokacija posla: rad od kuće putem internet konekcije, nije potrebno putovanje do klijenata jer se radi o poslu na daljinu. Sedište poslodavca je u državi Holandiji – poslodavac organizuje i pokriva troškove službenog puta po potrebi 3-4 puta godišnje.
  • Plata 120.000 RSD

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:

011/454-25-88

060 3066 098

ili poslati CV na email

poslovi@hrbulevar.rs

Više o ponudi posla pogledajte na sajtu

www.hr-agencija-usluge.com

Info - HR agencija

Koristite HR usluge privremenog zapošljavanja i Outstaffing-a ili uvedite Outsourcing zaposlenih na nivou kompanije ili pojedinih organizacionih delova.

Unapređujemo HR procedure I postupak zapošljavanja radnika kod Poslodavaca - korisnika HR usluga. Prepustite obavezu zapošljavanja profesionalnom poslodavcu - HR agenciji.

Gradovi
Svi gradovi

Računovodstveni pomoćnik | rad od kuće, zarada 120.000 rsd   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Srednja škola