Selekciju kandidata će zajednički vršiti advokatska kancelarija NM advokati Beograd i konsultantska kuća Key Solutions.

Opis posla i zaduženja:

  • Samostalno vođenje sastanaka sa klijentima
  • Pregovori sa klijentima i definisanje cene usluga advokatske kancelarije ka klijentima
  • Zastupanje klijenata na suđenjima, pred državnim organima
  • Naplata svih predmeta i usluga u ime advokatske kancelarije
  • Rukovođenje, koordinacija i organizacija posla, rada advokata i pripravnika prema prioritetima, kontrola istih na dnevnom nivou
  • Formiranje ponuda i ugovora o zastupanju sa novim klijentima
  • Targetiranje tržišta zajedno sa menadžmentom, pronalaženje novih klijenata i održavanje dobrih odnosa sa postojećim
  • Izveštavanje o rezultatima rada zajedno sa angažovanim konsultantima ka vlasniku advokatske kancelarije na nedeljnom i mesečnom nivou
  • Maksimizacija profita advokatske kancelarije kroz ostvarenje postavljenih targeta
  • Sprovođenje utvrđenih pravila i dogovora razvoja advokatske kancelarije
  • Obavljanje i drugih poslova po nalogu vlasnika advokatske kancelarije

Uslovi za kandidate su sledeći:

  • Minimum dve godine radnog iskustva – u advokatskim kancelarijama koje se bave privrednim i građanskim pravom
  • Odlično poznavanje rada u MS Office paketu
  • Odlično poznavanje engleskog jezika – usmena i pisana komunikacija (C1, C2)
  • Savesnost, odgovornost i preciznost u radu
  • Odlične organizacione sposobnosti
  • Visok stepen komunikacije sa klijentima
  • Motivacija da ostvaruje vrhunske rezultate
  • Za svoj rad odgovara vlasniku advokatske kancelarije

Odgovornosti:

  • Poštovanje zadatih rokova i ciljeva
  • Preduzimljivost, preduzimanje inicijative, inovativnost i kreativnost
  • Kvalitetno obavljanje posla i u skladu sa Zakonom poslovanja poslodavca
  • Odgovornost za obaveze prema Zakonu o advokaturi

Zaposlenima nudimo:

  • Mogućnost napredovanja, konstantnog učenja i profesionalnog razvoja
  • Rad u dinamičnom i kreativnom okruženju
  • Motivacione uslove razvoja i napredovanje

Prednost:

  • Znanje nemačkog jezika

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Advokat (advokat koordinator)   1

Kategorije
  • Pravni poslovi
Obrazovanje
  • Fakultet