Opis posla:

  • Učešče u neposrednom procesu proizvodnje proizvoda
  • Rad na mašini za varenje PVC materijala
  • Rad na mašini za brušenje gumiranih materijala
  • Lepljenje
  • Krojenje gumiranih i PVC materijala
  • Montaža i demontaža proizvoda na terenu
  • Briga o higijeni i organizaciji sopstvenog radnog prostora uz pridržavanje svih mera bezbednosti

Uslovi za kandidate:

  • III,IV stepen stručne spreme (mašinske, tehničke, elektro-tehničke, tekstilne, škole)
  • Poželjno 2 godine radnog iskustva u struci na sličnim ili istim pozicijama
  • Opšta telesna spremnost – obavljen lekarski pregled
  • Fleksibilnost i odgovornost u radu
  • Pouzdanost, odgovornost, komunikativnost
  • Spremnost za rad u timu

Zaposlenima nudimo:

  • Stalan radni odnos
  • Rad u inovativnom i dinamičnom okruženju u stabilnoj firmi
  • Dobre uslove zaposlenja i usavršavanja

CV sa fotografijom i listom referentnih poslova poslati uz prijavu.

Gradovi
Beograd

Radnik u proizvodnji (obrada gume, brušenje, varenje PVC)   2

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola