Subotica

Uslovi:

  • minimum srednja stručna sprema
  • poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • samoinicijativa i snalažljivost
  • sposobnost komunikacije
  • odgovornost prema poslu
  • iskustvo u istim ili sličnim poslovima
  • vozačka dozvola, B kategorija, aktivan vozač

Opis posla:

  • Kandidat svakodnevno obavlja rad sa komitentima (kupcima):
  • komunikacija putem telefona sa već postojećim kupcima
  • povremeni obilazak postojećih kupaca
  • zaprimanje porudžbina kupaca
  • uspostavljanje poverenja, savetovanje kupaca o prednostima koje pružaju naši proizvodi i uslovi saradnje
  • rad na aktivaciji - poboljšanju saradnje sa postojećim kupcima, kao i pronalaženje novih kupaca i kanala prodaje (web, internet i drugi vidovi pronalaženja načina za plasman proizvoda iz naseg asortimana), kontaktiranje, predstavljanje robe iz našeg asortimana i prodaje
  • praćenje naplate potraživanja
  • Istraživanje, praćenje i analiza tržišta
  • izrada dnevnih, nedeljnih planova i izveštaja o aktivnostima i rezultatima

Nudimo:

  • karijeru u jednoj od najperspektivnijih kompanija na tržištu u profesionalnom i dinamičnom okruženju u već uhodanoj firmi sa odličnim menadžmentom
  • rad na određeno vreme uz mogućnost zaposlenja u stalni radni odnos
  • dobru, sigurnu i stimulativnu zaradu
  • mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 01.08.2019.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Menadžer prodaje   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola