Opis posla:

  • Organizacija transporta i obezbeđivanje efikasne, pravovremene i kvalitetne distribucije i isporuke robe na lokalnom i međunarodnom nivou
  • Planiranje, organizacija i kontrola dnevnih isporuka od mesta utovara do krajnje destinacije i obrnuto
  • Svakodnevni kontakt sa špediterima, transportnim kompanijama, dobavljačima i logističkim odeljenjima inostranih i domaćih partnera
  • Praćenje i kontrola izvoza, uvoza roba i ažurno vođenje i kontrola prateće dokumentacije
  • Stalna komunikacija sa direktno povezanim sektorima prodaje, nabavke i proizvodnje u cilju kvalitetnog i optimalnog protoka informacija i što efikasnijeg rada
  • Izrađuje neophodne mesečne i godišnje izveštaje za potrebe rukovodstva

Uslovi:

  • Najmanje IV stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim pozicijama
  • Viši nivo govornog i pisanog engleskog jezika
  • Visok nivo komunikacionih i organizacionih sposobnosti
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Sklonost ka timskom radu i stalnom napredovanju

Nudimo:

  • Osnovnu platu + stimulativne mesečne bonuse
  • Plaćene putne troškove
  • Mogućnost napredovanja u platnom razredu sa srazmernim povećanjem plate

Vrednujemo:

  • Lojalnost
  • Timski rad
  • Kontinuirani napredak kroz stalno učenje i predan rad
  • Jasnu i redovnu komunikaciju

Ako Vam se dopalo ono što ste pročitali i mislite da ste prava osoba za ovo radno mesto, prijavite se!

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Bačka Topola

Pozicije posla

Operater logistike i transporta   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola