BEOGRAD

Glavna zaduženja:

  • Poznavanje celokupnog prodajnog asortimana i usluga;
  • Obilazak postojećih kupaca i pronalaženje novih;
  • Analiza tržišta i konkurencije;
  • Profesionalno savetovanje i briga o klijentima;
  • Redovno izveštavanje o sprovedenim aktivnostima i postignutim rezultatima.

Potrebna znanja i veštine:

  • Obavezno prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Dobro poznavanje MS Office paketa i odlično poznavanje rada na računaru;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Odlično poznavanje pregovaranja i radnih procesa u prodaji;
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivni vozač.

Lične karakteristike:

  • Samoinicijativa i dobre organizacione sposobnosti;
  • Sposobnost određivanja prioriteta;
  • Preciznost, tačnost, brzina;
  • Lični integritet.

Nudimo Vam:

  • Prijatno i stimulativno radno okruženje;
  • Profesionalni razvoj;
  • Stalni radni odnos;
  • Obezbeđeni svi potrebni uslovi za rad: službeno vozilo, telefon.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove pošaljite svoju biografiju sa fotografijom elektronskim putem sa naznakom za radno mesto ADMINISTRATOR PRODAJE/BEOGRAD.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Administrator prodaje   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola