Uslovi:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (prednost)
  • Veština koordinacije i organizovanja, sistematičnost u radu

Opis radnog mesta:

  • Prijem robe u magacin uz kontrolisanje kvaliteta i kvantiteta primljene robe i vođenje evidencije o prijemu
  • Vođenje brige o postojećoj robi u magacinu, vršenje popisa robe, izdavanje robe
  • Utovar i istovar robe prilikom prijema i otpreme robe
  • Održavanje magacinskog prostora, pakovanje robe, sortiranje robe
  • Ostala zaduženja po nalogu nadređenog

Nudimo:

  • Rad u prijatnoj atmosferi, sa mogućnošću daljeg napredovanja i usavršavanja
  • Sigurnost unutar kompanije koja beleži stalni rast i razvoj
  • Redovnu platu i prijavu od prvog dana + NADOKNADA ZA PREVOZ
  • Radno vreme od 8 radnih sati (40 sati nedeljno). Jedna radna subota u mesecu

Ukoliko smatrate da zadovoljavate uslove konkursa i imate želju da postanete deo našeg uspešnog tima, molimo Vas da CV pošaljete elektronskim putem na adresu

konkurs@vitorogpromet.rs

ili javiti se na broj

0628054882

Sve prijave će biti detaljno razmotrene, a biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Magacioner   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola