Opis posla:

  • Organizuje proces proizvodnje, prati prijem sirovina i ambalaže i prati njihov utrošak
  • Odgovoran je za sprovođenje tehnologije i organizacije rada u proizvodnji.
  • Izdaje naloge zaposlenima i kontroliše njihov rad;
  • Stara se o sprovođenju ekonomične i kvalitetne proizvodnje
  • Sastavlja i koriguje recapture svih vrsta proizvoda od mesa
  • Odgovoran je za kvantitet i kvalitet gotovog proizvoda
  • Vrši kontrola pripreme isporuke proizvoda za kupce
  • Vrši kontrolu kvaliteta sirovine i gotovog proizvoda
  • Priprema i vodi HACCP i ostalu dokumentaciju

Potrebne kvalifikacije:

  • Diplomirani Inženjer prehrambene tehnologije
  • Sa ili bez radnog iskustva (nije neophodno)
  • Poznavanje rada na računaru: MS Office
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • Rad u stabilnoj kompaniji koja se konstantno razvija
  • Stimulativni uslovi rada
  • Obezbeđen prevoz – Opština Irig i Ruma
  • Topli obrok

Ukoliko ste zainteresovani za posao i ispunjavate gore navedene uslove pošaljite nam Vašu prijavu na:

posao@vinarijakovacevic.com

proces selekcije je u toku!

Gradovi
Irig

Pozicije posla

Tehnolog u preradi (m/ž)   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Fakultet