Opis posla:

  • Komunikacija, prijem i organizacija gostiju u Vinsku kuću
  • Prodaja vina i propratne evidencije
  • Dodeljivanje soba gostima Vinske kuće
  • Evidencija osnovnih podataka o gostima
  • Evidencija o popunjenosti i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju

Od Vas očekujemo:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Komunikacione veštine
  • Uslužnost i ljubaznost
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Prednost iskustvo rada na istim poslovima

Mi nudimo:

  • Obezbeđen prevoz za zaposlene iz Iriga i Novog Sada
  • Stimulativne radne uslove i prijatno radno okruženje
  • Mogućnost za učenje i razvoj
  • Da postanete deo stručnog i skladnog tima
  • Obezbeđen topli obrok

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompaniji prijavite se na

062/534001

ili pošaljite prijavu na

posao@vinarijakovacevic.com

što pre, jer proces selekcije je u toku!

Gradovi
Irig

Pozicije posla

Recepcioner (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola