15 IZVRŠILACA

Mesto rada: Beograd, Zemun

Autoput za Zagreb br. 20 (krug fabrike Grmeč)

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema IV/III stepen
  • Sa ili bez radnog iskustva
  • Odgovorno rukovanje opremom za rad
  • Poštovanje mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Briga o redu i čistoći na svom radnom mestu i u proizvodnoj hali
  • Da protiv kandidata nije pokrenuta prekršajna/krivična prijava i da kandidat nije osuđivan

Opis posla:

  • Rad na proizvodnoj liniji
  • Rukovanje sa alatom, radnom opremom I mašinama u skladu sa radnim instrukcijama I uputstvima za korišćenje
  • Sastavljanje kompletnih proizvoda od datih komponenti prema propisanoj specifikaciji/radnom nalogu
  • Provera ispravnosti komponenti koji se ulaze u proces proizvodnje
  • Provera kvaliteta polu I gotovog proizvoda
  • Pakovanje proizvoda
  • Održavanje radnog prostora, alata I radne opreme

Lične karakteristike:

  • Blagovremenost i tačnost pri izvršavanju radnih zadataka
  • Pedantnost
  • Preciznost
  • Odgovornost
  • Prilagodljivost
  • Sklonost ka timskom radu

Od nas možete očekivati:

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • redovnu zaradu
  • mogućnost napredovanja.

Ukoliko želite da radite u kompaniji koja je stabilna, koja se neprestano razvija, želite da učite i napredujete, a ispunjavate gore navedene uslove, pošaljite nam CV (poželjno sa fotografijom) i propratno pismo.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Radnik u proizvodnji   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola