Opis posla:

  • Rad sa klijentima maloprodaj
  • Odgovaranje na pitanja klijenata i rešavanje njihovih nedoumica i problema
  • Pomoć klijentima prilikom izbora proizvoda
  • Upućivanje klijenata u pravilan sistem montiranja, korišćenja i čuvanja proizvoda
  • Primanje reklamacija u skladu sa propisima kompanije
  • Rad na kasi
  • Izvršavanje drugih zadataka propisanih od strane izvršnog direktora kompanije

Uslovi:

  • Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Vozačka dozvola B kategorije (poželjno)
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Orijentisanost na rezultate
  • Sposobnost za rad pod pritiskom i u strogo predviđenim rokovima
  • Fleksibilnost u prihvatanju i izvršavanju radnih zadataka

Nudimo vam:

  • Rad u izazovnom okruženju, u kom ćete se neprekidno usavršavati i profesionalno sazrevati
  • Od Vas očekujemo da vredno radite, a Vaš trud će biti prepoznat i adekvatno nagrađen... i još mnogo toga
  • Očekujemo Vašu prijavu i želimo Vam puno sreće, Umbrella tim.

Gradovi
Beograd
Požarevac
Smederevo
Šabac
Novi Sad
Pančevo
Ruma
Sremska Mitrovica
Subotica

Pozicije posla

Radnik u maloprodaji (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola