Opis posla:

  • Poznavanje i primena kontnog plana u skladu sa potrebama društva, zakona o računovodstvu i MRS
  • Konto i knjiženje izvoda dinarskih i deviznih računa
  • Izrada, kontrola i evidentiranje predloge izjava o kompenzaciji, asignaciji, cesiji i sl.
  • Vođenje zakonskih PDV evidencija i kontrola ispravnost unosa u knjige PDV-a i PDV evidencije
  • Kontrola ispravnosti dokumentacije za knjiženje i pravovremeno otklanjanje greške prilikom evidentiranja
  • Usaglašavanje stanja domaćih i ino kupaca i dobavljača, stanja po deviznim i dinarskim računima
  • Izrada obračuna kamata, knjiženje zarada, amortizacija, zatvaranje avansa i kursne razlike
  • Odgovornost za poslove pozicionog knjigovodstva
  • Usklađenost glavne knjige i analitike

Uslovi:

  • Minimum 3 godine radnog iskustva u oblasti računovodstva
  • Minimum IV stepen stručne spreme ekonomskog usmerenja
  • Prednost je poznavanje programa SAP
  • Odlično poznavanje rada na računaru, posebno Excel-a
  • Dobro poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Stimulativan finansijski paket
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Rad u stabilnoj internacionalnoj kompaniji
  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja i ličnog usavršavanja

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijavu sa biografijom pošaljite na e-mail adresu:

rsprijava@trenkwalder.com

Kontakt tel:

011 30 11 914

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Referent računovodstva (m/ž)   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Srednja škola