Opis posla:

  • Izrada tehničko tehnološke dokumentacije za proizvode
  • Definisanje tehnološkog postupka
  • Praćenje izrade elemenata proizvoda u serijskoj proizvodnji sa predlozima za njihovo rešavanje
  • Izrada,obrada,predaja I prijem zahteva za izmenom proizvoda I dokumentacije

Uslovi :

  • Mašinske struke ili elektrotehničke struke- VI,VII stepen str.spreme:,
  • Poznavanje rada na računaru
  • Odgovornost i timski rad
  • sposobnost organizacije I realizacije posla u kratkim rokovima
  • rad u Microsoft okruženju
  • rad u programima za kompjutersko konstruisanje

Svi kandidati moraju dostaviti svoj CV– biografiju sa slikom i kopiju diplome o završenoj školi.Za sva radna mesta radni odnos se zasniva na odredjeno vreme, uz mogućnost kasnijeg zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Prijave sa dokazima o ispunjavanju predvidjenih uslova dostaviti u roku od 15 / dana od objavljivanja oglasa na e-mail : jelena.ralic@tiki.si

ili na adresu :

„ Tiki” d.o.o

22300 Stara Pazova Ul. Golubinački put b.b.

Gradovi
Stara Pazova

Pozicije posla

Tehnolog (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet